M-Dates: “Музика в музеї”. Фоторепортаж

Інтерактивні концерти в музеях – новий формат музейного життя та чудова нагода для естетичного виховання Ваших дітей!

Музей як тихе місце, де можна залишитись на одинці з прекрасним, завжди буде актуальним для певної категорії відвідувачів. Проте, сучасна молодь, і тим паче діти – це покоління, що живуть і сприймають інформацією за іншими принципами. Львівські музеї намагаються йти в ногу з часом і перетворюються на креативний простір, де має місце синтез мистецтва, де кожен може долучитись до процесу творенння. Відвідини музею – це більше не пасивне споглядання, це, швидше, активний досвід.

IMG_6778

Саме такого формату захід відбувся 04.09.16 в Художньо-меморіальному музеї Олекси Новаківського. Другий концерт із серії M-Dates: “Музика в музеї” був присвячений темі гетьманства у творчості видатного художника. (Запрошуємо переглянути фото першого концерту).

Юлія Богданова (флейта) та Оксана Корлятович (сопілка) із дуету “Комплімент” підготували музичний супровід для свята.

IMG_6817

IMG_6781 IMG_6782 IMG_6784

Ірина Різун, завідуюча музею, розповідала маленьким відвідувачам про місце, у якому вони знаходяться, а також про те, як художники створюють свої картини, які матеріали використовують:IMG_6783

IMG_6836 IMG_6793 IMG_6794

Цікаво було дізнатись, хто такі гетьмани та як Олекса Новаківський зображував їх на своїх картинах. Пані Ірина звернула увагу на те, що в руках гетьмани тримають тризуб – ця деталь дітям особливо запам’яталась.

А ще, митець зобразив у образі гетьманів своїх синів – цих картин у колекції немає, тому ми розглядали роздруковані зображення.

IMG_6854 IMG_6852

На завершення діти виконували творче завдання разом із викладачем мистецтва Тетяною Боричок. Під музику духових малята створювали спільну аплікацію – панно із синьо-жовтих квітів.

IMG_6865

IMG_6861

IMG_6906

Запрошуємо переглянути відео із концерту на Youtube-каналі M-Dates:

2 коментарі до “M-Dates: “Музика в музеї”. Фоторепортаж

  1. Сповіщення: Moderato

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *