THE OPERA PLATFORM: оперні новинки Європи он-лайн

Але ж пощастило поціновувачам опери! Раніше, щоб відвідати нову постановку в кращих театрах світу треба було витратити немало грошей. А тепер заходите на сайт The Opera Platform – і вуа-ля! – дивитеся, насолоджуєтеся цьогорічними виставами у себе вдома.

Навколо мети – популяризувати оперу в Інтернеті – об’єдналися кращі фестивалі та оперні театри Європи –  Відня, Берліну, Штутгарту, Лондону, Амстердаму, Мадриду, Варшави, Осло, Риги та інші. А ідея дуже проста і головне – доступна!: викладати в інтернет гарний запис однієї з останніх постановок театру. І ось, сидиш у себе вдома (з партитурою, ніяких чипсів!:) ) і переглядаєш космічну постановку опери “Чарівна флейта” В.А.Моцарта, яка відбулася 28 січня 2016 року в театрі Den Norske Opera & Ballett у Норвегії.

Записи опер на сайті увесь час оновлюється. На момент написання статті, на сайті можна переглянути такі вистави: оперу Дж. Пучінні “Манон Леско” (Latvian National Opera & Ballet, Рига), музичні драми Р. Ваґнера “Парсіфаль” (Тhe Wiener Staatsoper, Відень) та третю частину тетралогії “Перстень Нібелунгів” – “Валькірія” (Dutch National Opera, Амстердам), ліричну драму П.Чайкоського “Євгеній Онєгін” (Komische Oper Berlin, Берлін), дуже екзотично-еротичну “Кармен” Ж.Бізе (Opéra de Lyon, Ліон, Франція), оперу С. Монюшка “Страшний двір” (Polish National Opera, Варшава) та обов’язково – оперу сучасного композитора – зараз доступний запис опери “Хоровод” бельгійського композитора Філіпа Бусманса, яка була створена 1993 року.

Обирайте, що Вам до вподоби і не пропускайте оперні новинки Європи!

P.S. А ми будемо мріяти щоб і українська опери чи балет потрапили вибраних записів цього сайту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *