Радіо «Кишенька» – авторський проект Тетяни Рибаківни

Сучасні технології  дозволяють зробити дійсно багато, часто навіть не виходячи за межі власного дому. А маючи поруч людей, які є майстрами своєї справи та готові до творчої співпраці – можна втілити будь-яку забаганку, навіть якщо це … радіо.

Радіо «Кишенька» – авторський проект Тетяни Рибаківни – скромна платформа для того, аби ділитися враженнями, думками, розкривати нові  події та імена з історії рідної культури. Ніяких часових обмежень чи «незручних тем» – тільки цікаве та актуальне, маю надію також і для Вас.

У рубриці “Свої про своїх” ми розповідаємо про визначних діячів української музики, разом з експертами та знавцями їх творчості.

На нашому YouYube каналі Ви можете прослухати:

  1. Розповідь про долю Василя Барвінського з кандидатом музикознавства, професором ЛНМА ім. М.Лисенка, яка виховала не одне покоління музикантів, Наталією Кашкадамовою.
  2. Інтерв’ю з викладачем ЛДМУ ім. С.Людкевича Роксоляною Гавалюк про непересічну особистість в історії Галичини – Анатоля Вахнянина.

Або ж прочитайте короткі версії інтерв’ю на нашому сайті: СВОЇ ПРО СВОЇХ: Анатоль Вахнянин та СВОЇ ПРО СВОЇХ: Василь Барвінський на нашому сайті.

Тетяна Рибаківна

P.S. Дякую, усім хто вірив і не вірив у реальність задуму – обидві мотивації однаково сильні, а особлива подяка – звукорежиссеру Львівського радіо, багаторічному учаснику ВІА «Ватра», Зеновію Левковському.

Один коментар до “Радіо «Кишенька» – авторський проект Тетяни Рибаківни

  1. Сповіщення: Moderato

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *