Музика в графіці

M-Dates: “Музика в графіці”

Експериментальна музика з використанням бандури і перкусії та виготовлення власної графічної композиції чекають на дітей на прийдешньому концерті M-Dates: “Музика в графіці”

Проект M-Dates – музика для найменших та Національний музей імені Андрея Шептицького у Львові (вул. Драгоманова, 42) запрошують дітей 0-6 років на інтерактивний концерт «Музика в графіці»!

Музика в графіці

Зустріч відбуватиметься в експозиції ”Українське мистецтво ХХ ст.”, у історичному комплексі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького по вул. М. Драгоманова, 42.
На мистецькому заході „Музика в графіці” діти познайомляться з музичними інструментами в творах українських митців минулого століття і зможуть створити власну графічну композицію “Бандуристка” на друкарському ручному пресі з кліше-копії Стефанії Гебус-Баранецької , а музичний супровід для малечі підготував експериментальний гурт Pumpkin Tea Club.

Pumpkin Tea Club виник з метою експериментувати і грати повністю імпровізовану музику – творити діалог у музичних композиціях.
«Наш гурт це – як розмова двох людей через їхні інструменти, спілкування через музику, в якому є наші емоції, запитання, слухання одне одного.
Велику роль у нашій музиці відіграє також слухач – його присутність, думки та поведінка впливає на нашу музику, тому на концерті 18 жовтня будемо відчувати, що навколо нас і про це грати.», – розповідають учасники гурту Настя Войтюк Anastasiya Voytyuk(бандура) та Стас Кириллов Stanislav Kyryllov (барабани).

Чекаємо Вас 18.10.16 о 18:00 у Національному музеї імені Андрея Шептицького
Вул. М. Драгоманова, 42
Тривалість 1 год
ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ЗАПИС: 067 608 13 74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *