M-Dates: Музика в графіці

M-Dates: “Музика в графіці”. Фоторепортаж

Неординарне поєднання бандури та барабанів зачарувало маленьких меломанів на інтерактивному концерті у одному з львівських музеїв!

Ми живемо в цікавий час, коли доступ до інформації є практично необмеженим, а прикладний досвід набуває нових форм! Це знаходить своє відображення і в роботі з дітьми! Заклади, які завжди вважались консервативними, стають ближчими до відвідувачів.

18.10.16 допитливих малят зустрічав Національний музей імені Андрея Шептицького у Львові (2й корпус) на інтерактивному концерті для найменших M-Dates: “Музика в графіці”.

M-Dates: Музика в графіці

У експозиції музею знаходяться твори митців ХХ століття, тому нашою ідеєю було поєднати сучасний живопис та музику. У цьому нам допомогли музиканти гурту Pumpkin Tea Club – Анастасія Войтюк та Стас Кирилов.

M-Dates: Музика в графіці

Анастасія та Стас створюють експериментальну музику, яка є відображенням їхніх вражень про навколишній світ! Тож твори, які почули діти на концерті, є унікальними!

M-Dates: Музика в графіці

Національний музей ім. А. Шептицького створив затишну атмосферу для юних відвідувачів. Малята могли розміститись на подушках безпосередньо біля музикантів і спостерігати за грою.

M-Dates: Музика в графіці  M-Dates: Музика в графіці  M-Dates: Музика в графіці

Завідуюча сектором зв’язків з громадскістю Національного музею ім. А. Шептицького у Львові Людмила Співак запросила дітей на міні-екскурсію. Серед експонатів малеча побачила картини вже відомих їм художників Івана Труша та Олекси Новаківського. З цими митцями ми мали змогу познайомитись на попередніх заходах M-Dates.

M-Dates: Музика в графіці

Музичні інструменти зачарували дітей, тож їм не терпілося спробувати пограти на них!

 M-Dates: Музика в графіці      M-Dates: Музика в графіці

M-Dates: Музика в графіці       M-Dates: Музика в графіці

Після закінчення концерту усіх чекало творче завдання: на згадку про концерт діти могли виготовити власну графічну композицію “Бандуристка” на друкарському ручному пресі з кліше-копії Стефанії Гебус-Баранецької. Цей процес захопив їх з головою!

"Бандуристка" на друкарському ручному пресі з кліше-копії Стефанії Гебус-Баранецької

M-Dates: Музика в графіці  M-Dates: Музика в графіці  M-Dates: Музика в графіці

Дякуємо нашим відвідувачам і запрошуємо на наступні заходи від M-Dates!

Відео з цього та інших концертів можна переглянути на YouTube каналі M-Dates:

2 коментарі до “M-Dates: “Музика в графіці”. Фоторепортаж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *