Осінні музичні забавки

Осінні музичні забавки

Як інтегрувати музику у тематичні осінні заняття з дитиною?

Осінь буває дуже різною. Під час останніх теплих сонячних днів хочеться гуляти з малюком золотими парками, збирати каштани, жолуді і шарудіти опалим листям. Саме час заготувати різнобарвні листочки для гри вдома у дні, коли за вікном поливатиме дощик!

Осінні музичні забавкиПрослуховування класичної музики можна зробити значно веселішим, якщо влаштувати листковий салют! Мабуть, більш романтичні дівчатка захотіли б потанцювати з листочками під “Осінь” з циклу “Пори року” Вівальді, або Симфонію №3 (3 частину) Й. Брамса.

Але хлопці – то є хлопці…

Окрім класичної музики, ми з Лукасиком зайнялись пошуками дітячої пісеньки про осінь, яка б могла стати нашою улюбленою. Проте, оскільки жодна із запропонованих у Інтернеті нас не влаштувала, ми вигадали свою власну! Пісенька мала бути весела і жартівлива, тому ми поклали слова на мелодію відомої львівської батярської пісні “Фай дулі – фай”:

Осінній Фай дулі - фай

Діти дуже люблять смішні слова-примовлянки в піснях, тож “Фай дулі – фай” мала шалений успіх! Ми навіть вирішили створити свою математично-логічну роздруківку для закріплення матеріалу. Завдання розраховане для дітей від 3 років. Лука допомагав білочці розмістити жолуді у правильній послідовності, полічити їхню кількість, а також, пригадував де та у якому порядку білочка ховала жолуді у пісні.

Осінні музичні забавки

На завершення, пропонуємо Вам переклад угорської народної дитячої пісеньки про білочку-непосиду, яку ми теж дуже полюбили!

Осінні музичні забавки

 

 

 

 

 

 

 

 

Сподіваємось, Вам сподобались наші музичні забавки. Поділіться своїми враженнями у коментарях!

3 коментарі до “Осінні музичні забавки

  1. Чудова пісенька для дітей. Треба записати її виконання! Натхнення на створення таких добрих співанок для дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *