M-Dates: “Скрипковий дует”. Фоторепортаж

5 причин любити скрипку або як маленькі меломани слухали скрипковий дует на M-Dates .

Нещодавно натрапила на статтю із ресурсу Violin Tutor Pro, у якій автор вказує причини, щоб любити скрипку. Портативність, давня історія, приємне звучання, великий вибір репертуару, особливий вплив на роботу мозку – все це робить скрипку улюбленим інструментом для багатьох музикантів та слухачів. Не даремно у музиці Моцарта та Вівальді, яку рекомендують для прослуховування дітям, звучить саме цей інструмент.

Маленькі відвідувачі M-Dates  теж мали змогу послухати класиків на концерті “Скрипковий дует”, що відбувся 15.09.16 у Дитячому розважально-пізнавальному центрі “Лис Микита”.  Тереза Катарина та Ірина Маленевська, учасниці симфонічного оркестру INSO-Львів, підготували для дітей твори світових та українських композиторів минулого та сучасності.

img_7006  img_7004  img_6969

Вчені стверджують, що навіть фонове прослуховування класичної музики позитивно впливає на психоемоційний стан дитини. Малеча слухає музику на свій лад, залежно від віку: старші уважно придивляються, молодші – бавляться біля батьків.

img_6981  img_7009  img_6985

img_6996

 

Звісно, найцікавіша частина для всіх маленьких гостей – спробувати самому пограти на інструменті. Музиканти трохи розповіли дітям та батькам про будову скрипки, тож тепер учасники M-Dates точно знають, з чого виготовляють смичок!

img_7068

img_7089  img_7072  img_7060

Дякуємо музикантам за гарний виступ, а Вам, наші учасники, за увагу!

img_71311

Запрошуємо переглянути відео з концерту:

 

 

2 коментарі до “M-Dates: “Скрипковий дует”. Фоторепортаж

  1. І знову прекрасна стаття 😉 І фото теж сподобались — живі та емоційні. Бажаю успіхів та натхнення у організації наступних концертів 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *