M-Dates: Органні цікавинки

Вилізти на сцену, вмоститись біля ніг відомої львівської органістки і слухати короля інструментів можна буде 23.09.16 на M-Dates: “Органні цікавинки”!

Чи скучили Ви за концертами в Органному залі? Можливо, Ви недавно до нас приєднались і ще не встигли там побувати? Тоді для Вас чудова нагода – завітайте з діточками на концерт M-Dates: “Органні цікавинки”, що відбудеться 23.09.16, у п’ятницю, о 19:00 у Львівському будинку органної та камерної музики на вул. Степана Бандери, 8.

Олена Мацелюх гратиме для дітей на найбільшому в Україні діючому духовому органі, а про будову інструменту розповість ведуча Лілія Винницька за допомогою мультимедійної презентації. Щоб малята краще запам’ятали, який інструмент вони слухали, ми підготуємо для них творче завдання!
Олена Мацелюх підібрала кращі зразки органної музики для наших меломанів, а крім того, маємо для Вас спойлер;)
Відкриємо секрет, що львівський композитор Богдан Котюк спеціально на наше прохання зробив органну обробку сюїти Каміля Сен-Санса “Карнавал тварин” і пані Оленка вже встигла розівчити кілька частин цього твору, які Ви зможете почути на концерті!

Чекаємо дітей 0-6 років на концерті “Органні цікавинки”
23.09.16 о 19:00
у Львівському будинку органної та камерної музики
вул. Ст. Бандери, 8

ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ: 067 608 13 74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *