Антоніо Вівальді та Пригоди Старого ведмедика

Як влаштувати ранок класичної музики у Вашій дитячій кімнаті разом з героями улюбленої казкарки Джейн Хіссі

Весна у Львові ніяк не вступить у повноцінні права. Отож, прокинувшись цього недільного ранку ми з Лукасиком побачили, що наше підвіконня встелене снігом. Казки Джейн Хіссі про іграшки, які повсякчас втрапляють у цікаві пригоди, вже давно посіли місце улюблених у нас. Звісно, щойно глянувши у вікно на білих мух, Лука згадав про цю книгу, а саме, про оповідання “Дивовижний сніг”.

klasyka Lukasyka

У оповіданні йдеться про те, як іграшкам кортіло погратися зі снігом. Та поки сніг ще не випав, вoни вигадували свій сніг, що іноді був навіть кращим, ніж справжній.

У кінці оповідання усі герої ласують печивом. Ми з Лукою теж поласували печивом у формі ведмедиків і пригостили наших слухачів 😉

 

klasyka Lukasyka

Після читання ми спробували пошукати розмальовки або завдання до книги “Пригоди Старого ведмедика та його друзів”, проте нічого не знайшли. Зате на сайті The Guardian  є стаття, у якій Джейн Хіссі ділиться секретом, як намалювати Маленького ведмедика. Ми використали зображення із статті, щоб зробити власну розмальовку із завданням. Можливо, Ви знаєте цікаві ресурси, пов’язані із книгами Джейн Хіссі? Поділіться з нами у коментарях!

класика Лукасика

Звичайно, і погода за вікном, і тематичне оповідання надихнули нас прослухати твір Антоніо Вівальлі “Пори року”, тим більше, що в рамках проекту M-Dates-музика для найменших саме відбувся концерт, присвячений цьому знаменитому твору.

На концерті 17.03.18, що відбувся у Львівському будинку органної та камерної музики, діти слухали цикл “Пори року” у виконанні Олени Мацелюх (орган) та Богдана Івасика (скрипка). Ілюструвала твір художниця Ольга Куц, за її роботою глядачі спостерігали на великому екрані. Співорганізатором заходу виступав Центр музичного розвитку Tempo.

У перерві між творами діти мали змогу порухатися, поспівати та потанцювати разом із ведучими Оленою Лендєл та Наталією Завісько. А на завершення концерту маленькі гості виконали спільну тематичну аплікацію.

M-Dates

M-Dates

Будемо раді бачити Вас на наших наступних музичних зустрічах!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *