Юних скрипалів та віолончелістів зі всієї України запрошують на майстер-класи всесвітньо відомих музикантів

26-29 березня на базі Одеської академії класичної музики відбудуться майстер-класи гри на віолончелі та скрипці від всесвітньо відомих музикантів Едгара Моро та Олександри Конунової. Взяти участь можуть юні музиканти віком від 13 до 23 років.

Кількість місць на майстер-класи обмежена, відбір відбуватиметься по анкетах та відео. Кінцевий термін подачі заявок – 20 лютого 2020 року! Щоб взяти участь, заповнюйте анкету на сайті: http://ocma2020.com/

Едгар Моро

Едгар Моро – французький віолончеліст. Навчатися грі на віолончелі почав у віці чотирьох років. У 2008 році вступив до Паризької національної консерваторії. Паралельно з навчанням в класі Філіпа Мюллера, відвідував майстер-класи видатних віолончелістів: Маріо Брунелло, Аннера Білсми, Міклоша Переньї, Гарі Гоффмана, Лінна Гаррелла, Франца Гельмерсона і Давида Герінгаса. У 2009 році на Міжнародному конкурсі віолончелістів Мстислава Ростроповича в Парижі Моро отримав спеціальний приз «Найбільш багатообіцяючому конкурсанту», а в 2011 році на Міжнародному конкурсі імені П. І. Чайковського завоював II премію і Срібну медаль. Крім того, йому було присуджено спеціальний приз «За краще виконання спеціально написаного до конкурсу твору» («Violoncello Totale» Кшиштофа Пендерецького). Влітку 2011 року музикант отримав Премію Академії імені Моріса Равеля. Едгар Моро грає на віолончелі роботи Давида Текклера 1711 року.

Олександра Конунова

Олександра Конунова – скрипалька зі Швейцарії. Навчалася в Ганноверській вищій школі музики у проф. Кшиштофа Венгжина. Завоювала другу премію на 43-му конкурсі ім. Тібора Варги у швейцарському місті Мартіньї (2010) і на конкурсі ім. Джордже Енеску в Бухаресті (2011). У 2012 році здобула перемогу на Міжнародному конкурсі скрипалів ім. Йозефа Йоахіма в Ганновері. Одним з результатів перемоги став запис дебютного диска на лейблі Naxos.
Є лауреатом міжнародних конкурсів скрипалів ім. Анрі Марто (2008), ім. Іона Войко (2009), ім. Тібора Варги (2010), ім. Джордже Енеску (2011) і Міжнародного конкурсу скрипалів в Сінгапурі (2015). У 2013 році завоювала Премію банку Julius Bär на Фестивалі в Верб’є, а в 2015 році, як лауреат премії, дала на фестивалі сольний концерт. У 2015 році завоювала III премію на Міжнародному конкурсі ім. П. І. Чайковського в Москві. У 2016 році отримала стипендію Фонду Борлетті-Бюіттоні і Премію Фонду Макса Йоста. Серед нещодавних подій — дебют у Віденському Концертхаусі з Віденським камерним оркестром, виступи з Малерівським камерним оркестром, філармонічним оркестром Північнонімецького радіо, «Симфонієтою Лозанни», Бухарестським симфонічним оркестром та іншими. Брала участь у фестивалях в Верб’є, Екс-ан-Провансі, фестивалі Радіо Франції в Монпельє. Олександра Конунова грає на скрипці Санто Серафіна 1735 року, що надана Німецьким фондом «Музичне життя».

Програма майстер-класів Едгара Моро та Олександри Конунової в Одесі повністю безкоштовна! За потреби організатори надають житло.

Одеська академія класичної музики – це новаторський культурно-освітній проект, діяльність якого спрямована на створення майбутньої музичної еліти України. Засновники і куратори Академії – Максим і Віоріка Дєдікови, відомі музиканти, керівники благодійного фонду Animato.

За матеріалами прес-релізу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *