VII COURSE: New Generation

Сьомі міжнародні майстер-класи нової музики COURSE відбудуться у Львові від 15 до 20 жовтня 2018 року і стануть платформою для професійної творчої комунікації між молодими композиторами-учасниками та молодими композиторами-викладачами. Важливим доповненням стануть також практикуми з українськими музикантами — учасниками Ensemble Nostri Temporis, які спеціалізуються на виконанні сучасної класичної музики і досягли в цьому вагомих успіхів. Цей новий повністю молодіжний формат COURSE під гаслом New Generation стане навчальною складовою 24-го Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти”, який проходитиме у Львові від 5 до 21 жовтня 2018 року.

COURSE – перші в Україні регулярні (щорічні) міжнародні майстер-класи для молодих композиторів, мета яких – активізувати діяльність в українському музичному середовищі та допомогти молодим композиторам налагодити нові творчі контакти із закордонними колегами.

Започатковані у 2012 році COURSE стали одними з провідних композиторських майстер-класів у Східній Європі. За шість років проведення у них прийняли участь 46 молодих композиторів з Німеччини, Польщі, Латвії, Греції, Італії, Південної Кореї, Росії, Казахстану, України та 2 молоді українські музикознавці. Викладачами були 17 відомих композиторів з Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Росії та України.

Перебування у постійному контексті професійного спілкування, обміну думками та досвідом; активна творча робота із запрошеними відомими композиторами-викладачами; презентація власної творчості; консультації з музикантами Ensemble Nostri Temporis та підготовка прем’єрного виконання власної музики, — все це COURSE.

Формат майстер-класів – ранкові, денні та вечірні події, як публічні (презентації, лекції, семінари, практикуми, дискусії, концерти), так і індивідуальні заняття з педагогами.

Цьогорічні майстер-класи відбудуться впродовж 15-20 жовтня. Відбір учасників буде здійснюватися міжнародною експертною радою, до складу якої увійдуть чотири композитори-викладачі майстер-класів: Сара Нємтсов (Німеччина), Матіас Кранебіттер (Австрія), Даріуш Пшибильський (Польща), Максим Коломієць (Україна) та два представники організаційного комітету майстер-класів з України: Богдан Сегін (мистецький керівник), Юрій Булка (координатор).

Задля участі необхідно подати заявку електронним листом на офіційну email-адресу майстер-класів. Умови участі можна дізнатися за посиланням.

На заключному спільному семінарі, який відбудеться 19.10.2018, викладачі майстер-класів рекомендуватимуть організаторам COURSE двох композиторів (одного з України і одного з-за кордону) до отримання замовлення на написання нового твору для ансамблю тривалістю до 12 хв. Прем’єра цих творів відбудеться у 2019 році в одному з проектів, які проводитиме Ensemble Nostri Temporis.

В кінці майстер-класів (20.10.2018) під час спеціального проекту “Ніч Контрастів”, який проходитиме в рамках 24-го Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти” відбудеться фінальний концерт учасників VII COURSE, на якому музиканти Ensemble Nostri Temporis виконуватимуть твори композиторів – активних учасників, завершені під час перебування на майстер-класах, а також твори композиторів-викладачів.

Учасники ансамблю Ensemble Nostri Temporis:

Максим Коломієць, гобой/англійський ріжок

Артем Шестовський, кларнет

Андрій Павлов, скрипка

Золтан Алмаші, віолончель

Назарій Стець, контрабас

Марія Александрова, фортепіано

Роман Юсипей, кнопковий акордеон

Цьогоріч організатори COURSE нададуть також дві стипендії для українських учасників у розмірі повної оплати за участь у майстер-класах: для одного активного учасника і для одного вільного слухача. Композитори з України, які будуть відібрані до участі у майстер-класах зможуть претендувати на отримання стипендії. Для цього необхідно заповнити та надіслати до 25.07.2018 заявку на стипендію, зразок якої буде надіслано разом із запрошенням до участі у майстер-класах кожному відібраному учаснику з України. Рішення про призначення, або відмову у стипендії буде прийнято до 31.07.2018, про що буде поінформовано кожного, хто подасть заявку на стипендію.

Офіційний сайт майстер-класів: http://imcnmcourse.wixsite.com/course

Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/master.classes.course

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *