Простоспів і подяка Вікторії Польової

П’ятого червня у Софії Київській стартує цикл концертів композиторки Вікторії Польової. За словами мисткині, це подяка Україні та українцям за визнання, адже цього року вона отримала найпрестижнішу нагороду України – Шевченківську премію. Але це й особлива вдячність композиторки місту Києву. Адже саме у Києві відбулося її творче становлення.      

Цикл концертів розрахований на рік і створить своєрідну картину-панораму останніх 30 років плідної діяльності композиторки. Місцем локації буде культурний і духовний центр столиці – Софіївський собор. Це і виставкові зали Хлібні, і сам Собор й open-air поруч із ним.

Перший із циклу концерт презентує хорову спадщину композиторки, у виконанні колективу «Ave», який став своєрідною творчою лабораторією для Вікторії Польової. Художній керівник хору – Оксана Никитюк та половина складу виконавців вже співпрацювали з Вікторією 11 років тому. Отже, цей концерт не лише презентація доробку композиторки, а й реінкарнація хору Ave (раніше він мав назву «Ніка») у складі 12 жіночих голосів.

Концерт п’ятого червня присвячений пам’яті батька Вікторії – композитору Валерію Польовому. Усі зібрані кошти отримані з продажу квитків підуть на доброчинність.

На гостей чекатиме маленька несподіванка: звучання бандури у виконанні Тараса Столяра. Звичайно, що усі секрети мисткиня не відкрила. Що ж для нас приготувала Вікторія Польова? Дізнаємось п’ятого червня о 19:00 в Софії Київській.

Головне фото – Irina Klyuchnikova

Вероніка ЗІНЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *