Про Моцарта знають всі – і дорослі і малі

Знакова подія року у Львові – фестиваль LvivMozArt – вирізнятиметься не лише багатством репертуару знаменитих музикантів-віртуозів та колективів, але й обширною дитячою програмою. Впродовж 4-ьох фестивальних днів з музикою Моцартів пов’язуватиметься все: танці, музичні квести, інтерактивні історії, літературні читання, технічні новинки і навіть йога.

Програма включатиме в себе не лише знайомство з життям і творчістю Франца Ксавера Моцарта, але й загалом ознайомить з музичною діяльністю родини Моцартів, допоможе зрозуміти, в чому ж сила їхньої музики і чому вона так заворожує, а також подарує багато сюрпризів, інноваційних відкриттів, дарунків  та веселощів.

Для зовсім малесеньких меломанів (від щойно народжених до 2-х років) центр музичного розвитку «Темпо» разом з концертами класичної музики для найменших «M-Dates» презентуватиме інтерактивне музичне заняття: під живий музичний супровід дітлахи матимуть можливість відчути музику через рух, танець, дотик, а також підіграти музикантам на дитячих шумових інструментах. Продовжить програму «M-Dates» інтерактивний концерт для діток від 3-х років «Музична майстерня з Моцартом». На ньому дітлахи не лише досхочу наслухаються в живому виконані музику знаменитого Моцарта, але й виготовлятимуть музичні саморобки.

Окрім зазначених концертів, центр музичного розвитку «Темро» запрошує також на два своїх грандіозних заходи. Перший – інтерактивна історія для дітей 6-12 років «Пригоди Моцарта у Львові», що розкриє факти з біографії Франца Ксавера у дуже музичній, пізнавальній, а головне активній формі. Другий – інтерактивний музичний квест «У пошуках чарівної сопілки» для діток 3-6 років, що познайомить з музикою усіх Моцартів-музикантів, а також дозволить досхочу побігати та по-музикувати, а за правильне проходження  квесту усі дітлахи отримають спеціальний музичний дарунок.

Тему «чарівних» інструментів продовжить читання з музикою від дитячого клубу «Невгамовні читайлики». Історію автора Марка Сімса – музиканта та актора дитячого театру – про життя Вольфганга Моцарта і читатимуть, і гратимуть, і співатимуть. Але хто і як це буде робити – організатори заходу попросили не розкривати. Тож очікуйте на сюрприз!

Про турботливих та допитливих батьків організатори фесту також не забули. Для них організовується кава-лекція на тему «Ефект Моцарта». Спеціально запрошений гість, кандидат мистецтвознавства та фахівець в галузі музичної психології Наталія Завісько розповідатиме за чашечкою запашної кави про те, що ж таке феномен Моцарта, як музика цього композитора впливає на розвиток дитини і чому це так важливо.

Не обійдеться на фесті і без технічних новинок. Компанія EdPro на фестивалі LvivMozArt презентуватиме інтерактивну панель зі спеціальною навчальною програмою Mozaik, що дозволяє дитині в легкій та доступній формі отримати та закріпити знання з усіх предметів шкільної освіти і не тільки. На самому ж фестивалі, діти матимуть можливість «корисно погратися», звичайно, зі спеціально розробленими музичними програмами.

Окрім перелічених заходів, на діток щодня чекатимуть: музичні розвивалки, творчі майстерні, караоке, йога. Учасниками MozartKids будуть також проект NravoKids, дитяча студія «Жирафа», мисткиня Дарія Альошкіна та багато інших.

Усі заходи MozArtKids відбуватимуться на площі Музейній впродовж 21-24 серпня 2017 р. з 11:00-18:00. Більш детальний розклад заходів для дітей можна знайти тут: http://mozart.lviv.ua/event/mozartkids

Тож гарної нам погоди і чекаємо на маленьких меломанів!

Наталія ЗАВІСЬКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *