Music arts talk: Валерій Соколов

30 травня в Будинку письменників (м. Київ, вул. Банкова, 2) відбудеться проект Music arts talk, має на меті розвивати класичну музику в Україні. Гостем першої зустрічі стане всесвітньо відомий скрипаль, українець Валерій Соколов.

Одним із завдань організаторів заходу є залучення українських ЗМІ до питань музичної культури, а також розповідь молодим музикантам секретів та подробиць реальних історій міжнародного успіху в музичній сфері. У проекті Music arts talk будуть брати участь всесвітньо відомі музиканти з України, всі вони об’єднуються заради спільної мети: розвивати у рідній країні класичну музику.

“Валерій Соколов – один з найяскравіших сучасних скрипалів. Він володіє таким чудовим тоном звуку, який є великою рідкістю в наші дні. Він нагадує мені записи представників золотої епохи скрипки минулого століття. Радісно чути подібний звук сьогодні…” – поділилася своєю думкою засновниця проекту Music arts talk Наталія Гордєєва.

Валерій Соколов є лауреатом міжнародних конкурсів і одним з кращих скрипалів світу. Також, він входить в ТОП-10 всесвітньо відомих українських музикантів і один з найбільш затребуваних молодих скрипалів на даний момент.

У програмі зустрічі Music arts talk:

  • Виступ Валерія Соколова і Наталії Гордєєвої
  • Public talk – розмова з Валерієм в режимі питання-відповідь, яку проведе відомий музичний критик Анна Ставіченко
  • Майстер-клас – відкритий урок за участі кращих учнів Music arts academy
  • Інтерактив з подарунками від Валерія Соколова

Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 2, Будинок письменників.

Початок о 19:00.

 

Головне фото – з офіційного сайту Валерія Соколова: http://sokolov-music.com

Один коментар до “Music arts talk: Валерій Соколов

  1. Сповіщення: Moderato

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *