Міжнародний музичний фестиваль KharkivMusicFest (14 – 29 березня)

KharkivMusicFest  – новий формат, новий погляд, новий підхід, новий вимір фестивального руху в Україні. Це фестиваль класичної музики, мета якого показати, що музика може бути різною: джазовою чи авангардною, виконаною у жанрі комедійного музичного-шоу чи такою, що звучить наживо у торгових центрах, на ринку, в аеропорту, на вокзалі або навіть у метро.

KharkivMusicFest – це 7 концертів музики на будь-який смак у трьох концертних залах (ХНАТОБ: великий і малий зали, Харківська філармонія). У програмі симфонічні твори українських, європейських, американських композиторів у виконанні солістів і диригентів світового рівня з Австрії, Німеччини, Польщі, США та України – зі Львова, Києва, Дніпра, Одеси та Харкова.

KharkivMusicFest – це також й низка спецпроектів: від святкування Харковом дня народження Йоганна Себастьяна Баха (333 роки) до розмальованих місцевими художниками та дизайнерами піаніно.

Так, проект «Бах-333» – це і Бах-марафон за участю дітей з дитячих музичних шкіл, і професійні музиканти, музиканти-аматори і музичні колективи Харкова в  спецпроекті «Відкрите Бах-піаніно». Виступи в метро в рамках всесвітньої акції «Бах в метро», і музика Генія в ефірі радіостанцій («Бах на радіо»). Екскурсії «Бах у Харкові» для туристів і мешканців міста та музика Баха у пивних ресторанах і кав’ярнях.

Натхненний всесвітньо відомими та успішними проектами «Play me, I’m yours» та «Sing for Hope», KharkivMusicFest представляє свій власний проект – «Art&Piano: грай яскраво». Протягом усього фестивалю на 9-ти локаціях міста знаходитимуться 9 фортепіано, подарованих харків’янами та розмальованих відомими харківськими художниками. Старт цього унікального проекту відбудеться просто перед концертом-відкриттям, 14 березня: всі фортепіано зазвучать одночасно разом у ХНАТОБ ім. Лисенка. На цих інструментах-інсталяціях зможуть грати всі охочі, а у вихідні  відбуватимуться заходи за участю учнів музичних шкіл. По завершенні фесту інструменти передадуть до дитячих освітніх та культурних закладів.

Під час фесту звучатиме неймовірна кількість української музики у виконанні молодих музикантів, які вражають своїми відкритістю і талантом. Перед деякими виступами виконавці розповідатимуть про музику, яку будуть виконувати,  адже надважлива місія KharkivMusicFest – просвітницька.

Усіма своїми ідеями, концертами, ініціативами KharkivMusicFest говорить: класична музика та дотичні до неї світи – це не елітарна закрита територія, у якій обертається каста обраних. Це не музика свят, а щоденна музика насиченого, цікавого, плідного, сповненого надією життя, яким живуть пересічні люди!

Ініціатор фесту: Станіслав ХРІСТЕНКО (Україна-США)

Йому було тільки 11 років, коли він зіграв свій перший концерт в Харківській філармонії. Вже потім були виступи у найкращих залах світу на п’яти континентах та схвальні рецензії у New York Times та The Washington Post, іспанській El Pais, бельгійській Le Soir, у британському щомісячнику про класичну музику Gramophone та BBC Music Magazine. Лауреат більше 30 міжнародних фортепіанних конкурсів в Італії, Іспанії, Японії, Кореї, Словаччині, Україні, Казахстані, США.

Перераховувати колективи, із якими Станіслав співпрацював у якості соліста можна довго. Цей перелік оркестрів, наче найбільше колесо огляду, з вершини якого можна побачити увесь світ.

У 2013 році після гучної перемоги на Міжнародному конкурсі піаністів у Клівленді, Станіслав Христенко отримав  престижне звання Steinway Artist.

Steinway – компанія, яка більше 200 років виготовляє музичні інструменти та вибирає в якості свого представника кращого піаніста епохи. Її представляли такі великі музиканти, як Антон Рубінштейн, Ігор Стравінський, Сергій Рахманінов, Сергій Прокоф’єв і Володимир Горовіц. При відборі враховують талант, майстерність, харизму і навіть репутацію.

Станіслав Христенко також є засновником, музичним директором та диригентом Харківського камерного оркестру Nova Sinfonietta.

Офіційний сайт фестивалюhttp://kharkivmusicfest.com/

KharkivMusicFest на FB: https://www.facebook.com/kharkivmusicfest/

 

З питань акредитації, фото для анонсів,  запрошення  у прямі ефіри та організація інтерв’ю з організаторами, артистами та арт-директором фестивалю Станіславом Христенко, звертайтеся до PR-агенції «Дель Арте»:

Ольга Стельмашевська тел.: 067 238 81 85, ostelm7@gmail.com

Юрій Гулевич: тел.: 067 448 05 35, ygulevich@gmail.com

 

Акредитація у ХАРКОВІ за тел: 099-957-45-95

контактна особа: Раїса Одінаєва

info@kharkivmusicfest.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *