Марія Карпінець та камерний оркестр COLLEGIUM MUSICUM

Коли: 08 червня 2016 р. 19:00

Де: Львівська Обласна Філармонія (Концертний зал ім. С. Людкевича)
вул. Чайковського, 7, Львів


В рамках фестивалю мистецька спільнота Collegium Musicum презентує нову концертну програму за участю гобоїстки Марії Карпінець (Україна – Норвегія) та камерного оркестру.

Марія Карпінець народилась та розпочала своє становлення як музиканта у Львові. Згодом продовжила навчання в Норвегії. Активно концертує в Норвегії та Європі. Багато разів брала участь в оркестрових курсах з норвезьким національним молодіжним симфонічним оркестром (The Norwegian National Youth Orchestra). Брала участь у майстеркласах таких гобоїстів як Юрді Мора, Давід Струнк, Йонна Стас, Жером Ґішар, Давід Вольтер, Сандро Кальдіні, Ґреґор Вітт та Крістоф Гартман.

Як солістка Марія грала разом з професійним духовим оркестром Sjøforsvaretsmusikkorps в Берґені та з симфонічним оркестром у Волді (Норвегія).
2014 року вона пройшла прослуховування в трондгеймський симфонічний оркестр, а також стала лауреатом першої премії на III Stockholm International Music Competition (Швеція). А 2015 отримала першу премію на Paolo Serrao Special Award Competition (Італія). Цього ж року Марія перемогла на міжнародному конкурсі Soloist Competition в Австрії і таким чином отримала змогу зіграти концерт як солістка з Klaipeda State Music Theatre Orchestra, що відбувся в жовтні 2015 року в Литві. Лютий 2016 – стала лауреатом першої премії The International Music Competition ‘London’ Grand Prize Virtuoso 2016, а також отримала змогу зіграти концерт в The Royal Albert Hall, Elgar Room в Лондоні, що відбувся 28 Березня.

В даний момент Марія Карпінець навчається в аспірантурі університету міста Ставанґер (факультет музики і танцю) в Норвегії.

Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra був заснований 2014 року при мистецькій
спільноті Collegium Musicum. Оркестр виник за ініціативи дириґента Івана Остаповича і поета, літературознавця Тараса Демка. Концертмейстер – Петро Тітяєв. До складу оркестру входять талановиті професійні музиканти – випускники і студенти музичних академій Львова та Києва. Collegium Musicum Orchestra дебютував на заключному концерті фестивалю «Дні музики Баха від Collegium Musicum», а згодом на фестивалі камерної музики «Зимові Вечори». Творчий доробок колективу складають програми рідко виконуваної і майже невідомої українському слухачеві музики. Зокрема, виконанні оркестру вперше у Львові прозвучали твори придворних французьких композиторів Рамо і Люллі.

Оркестр співпрацює з такими музикантами як Андрій Гаврилов, Денис Северін, Кирило Шарапов, Тетяна Журавель, Антоній Баришевський, Ігор Завгородній, Орест Смовж, Дмитро Чоні та ін.

Концертіно для гобоя з оркестром Брено Блаута та Канцонетта Семюеля Барбера прозвучать у Львові вперше. Ця музика пронизана тонким мелодизмом. Їй притаманна прозорість музичної тканини та вишукана гармонічна мова. В поєднанні із творами Ріхарда Ваґнера та Едварда Елґара програма концерту занурить нас у світ пізнього романтизму.

Виконавці:

Марія Карпінець (гобой, Норвегія)
Камерний оркестр Collegium Musicum
Диригент – Іван Остапович

Модератор: Тарас Демко

Програма:
Е.Елґар – Серенада для струнних op.20
Б.Блаут – Концертіно для гобоя та струнних
Р.Ваґнер – Зіґфрід-ідилія
С.Барбер – Канцонетта для гобоя і струнних ор.48

Квитки у касі Філармонії та онлайн

https://gastroli.ua/events/molod-v-rtuozi#.VwlOBHWLTMU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *