Лауреати престижного конкурсу скрипалів гратимуть у Львові

Кращі молоді скрипалі України, Бельгії та Японії виступатимуть на концерті, що відбудеться 9 вересня (неділя) о 15 год. у Дзеркальній залі Львівської національної опери. Пауліна ван дер Рест, Олександра Хмара, Дмитро Удовиченко та Маю Томотакі є лауреатами 1 та 2 премій у різних вікових групах Одеського міжнародного конкурсу скрипалів, і визнані кращими серед 67 конкурсантів із 18-ти країн світу.

У свої 14 років Пауліна ван дер Рест з Бельгії є переможницею понад 10-ти міжнародних конкурсів. Вона грала на фестивалях в Бельгії, Франції, Чехії, Португалії, Греції, Хорватії та Туреччині.

13-літня Олександра Хмара з Києва (на головному фото) виступала не лише в багатьох містах України (Тернополі, Чернівцях, Острозі, Черкасах, Кривому Розі та інших), а також за кордоном – у Польщі, Нідерландах, Бельгії, Італії.

Вам буде цікаво: Знати, не можна пропустити! Одеський міжнародний конкурс скрипалів

Під час конкурсу в Одесі знана українська скрипалька Богдана Півненко, найвище оцінила талант 19-річного скрипаля Дмитра Удовиченка: – «Це той скрипаль, на концерти якого ми ще не раз будемо ходити та отримуватимемо величезне задоволення». Дмитро родом із Харкова, нині навчається у Німеччині та є лауреатом престижних фондів.

Скрипалька з Японії Маю Томотакі лауреат майже двох десятків міжнародних конкурсів в Україні, Японії, Німеччині, Австрії та Італії. Їй надається підтримка за програмою японського уряду та німецького фонду для продовження освіти у Берліні, а також розвитку її музичної кар’єри.

На запрошення Львівської національної опери, молоді музиканти – переможці Одеського міжнародного конкурсу скрипалів завітають до Львова, щоб вразити слухачів надзвичайно високим виконавським рівнем та яскравою індивідуальністю. «Найголовнішим критерієм, за яким ми обирали переможців, була наявність творчої індивідуальності в того чи іншого виконавця. Це те, що притягує слухача і змушує його забути про мобільний телефон або цукерку в хрусткій обгортці», – розповідає засновник та арт-директор конкурсу Андрій Мурза. – «Всі наші лауреати абсолютно різні, але по-своєму цікаві. У кожного з них вже відчувається їх особливий стиль».

У програмі концерту лауреатів Одеського міжнародного конкурсу скрипалів, як і віртуозні композиції Ніколо Паганіні, Моріса Равеля, Ежена Ізаї, так і ліричні перлини, сповненні чуттєвості твори Жуля Массне і Роберта Шумана та ін. Партію фортепіано виконуватиме відома українська концертуюча піаністка – Ганна Хмара.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/707499922920389/

Квитки: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget182site11084/widget/event/100076420

Фото надані оргкомітетом Одеського міжнарожного конкурсу скрипалів

Стефанія ОЛІЙНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *