Королівський балет у кіно: «Пригоди Аліси у Країні Чудес»

30 листопада на великому екрані вибухне яскравими емоціями унікальна постановка балету «Пригоди Аліси в Країні Чудес» Королівського театру Ковент Ґарден в рамках спільного проекту Британської Ради в Україні, KyivMusicFilm та «Планети Кіно».

Балет Крістофера Уілдона увірвався на сцену в 2011 році у вихорі барв, сценічного чарівництва та складної, винахідливої хореографії.
Історія починається в сонячний день на чаюванні в саду, коли Аліса бачить, як друг її батьків Льюїс Керролл перетворюється на білого кролика. Вона слідує за ним у кролячу нору, і все стає дивнішим та й дивнішим…
Музика Джобі Телбота поєднує сучасне звучання з ліричними мелодіями, які переносять до балетів XIX століття. Яскраві, екстравагантні декорації Боба Кроулі використовують всі мислимі засоби, від ляльок-маріонеток до відеопроекцій, щоб вдихнути життя в Країну Чудес.

Аліса зустрічає безліч дивовижних і миттєво впізнаваних персонажів — від навіженої Червової Дами, яка виконує сміховинну пародію на Рожеве адажіо зі «Сплячої красуні», до карткового кордебалету, загадкової Гусениці й Божевільного Капелюшника, який відбиває чечітку.
Цей чарівний спектакль поєднує найкращі сторони Королівського балету — хореографію світового класу та захопливе видовище для всієї родини.

Покази відбудуться 30 листопада в кінотеатрах «Планета кіно» у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Сумах.

Квитки вже у продажі, лише оберіть зручний для Вас кінотеатр!

Приєднуйтеся до Facebook-події або ж стежте за новинами – https://www.facebook.com/KyivMusicFilm/

З-за підтримки Британської Ради – міжнародної організації Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. Ми працюємо у більш ніж 100 країнах по всьому світу у сферах мистецтва і культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства. Щороку ми особисто взаємодіємо із більш ніж 20 мільйонами людей, а також охоплюємо більш ніж 500 мільйонів людей онлайн, через трансляції та публікації.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.britishcouncil.org.ua. Підтримуйте з нами зв’язок через facebook.com/BritishCouncilUkraine та twitter.com/uaBritish.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *