Концерт Єлизавети Ліпітюк у Будинку-музеї М.Булгакова

Коли: 2 червня 2016 р.

Початок концерту о 19:00

Де: Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова

м. Київ, Андріївський узвіз, 13

Єлизавета Ліпітюк (сопрано), солістка Національної філармонії України, запрошує на вечір камерної музики ХХ століття. Впродовж концерту у її виконанні прозвучать композиції К. Дебюссі, Р. Штрауса, А.Берга та П. Колпакова.

Єлизавета Ліпітюк – Заслужена артистка України, солістка Київського театру оперети та Національної філармонії України, Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. У її репертуарі – українські народні пісні, романси, партії з опер В.А. Моцарта, М.Римського-Корсакова,  Й. Штрауса,  Дж. Россіні, Д. Бортнянського, численні концертні сольні програми з творів старовинної, класичної і сучасної музики.

Окрім Є.Ліпітюк в концерті візьме участь один із найуспішніших молодих піаністів України – Роман Лопатинський, який вже підкорив своїм талантом слухачів по всьому світу: від Нью-Йорка до Токіо. Ще один гість вечора – Ігор Єрмак (флейта), соліст Національного симфонічного оркестру та популяризатор творів молодих українських та зарубіжних композиторів. У їх виконанні прозвучать інструментальні композиції П.Гіндеміта, М.Равеля, П. Санкана та Павла Колпакова.

Проведіть один із перших літніх вечорів, насолоджуючись мистецтвом кращих музикантів України!

КВИТКИ ОНЛАЙН: www.concert.ua/booking/elizaveta-lipityuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *