Єгор Грушин: чаруюча неокласика

Вважаєте класичну музику занадто складною для себе, але Вам подобається природне звучання інструментів? Напевно, Ви один із шанувальників напрямку “неокласика”. Все більше відомих світових музикантів працює у цьому жанрі, поєднуючи класичне звучання з розлаблючою популярною чи електронною музикою –  Алессандро Сафіна, Девід Гарретт чи The Piano Guys. Україні пощастило також мати свого унікального виконавця у цьому жанрі, який вже встиг записати 4 альбоми – знайомтеся: це Єгор Грушин!

Часто виникає бажання вирватися з буденної рутини, купи виснажливих справ, надокучливих людей і опинитися в захованій від людського ока місцині на березі озера чи в спокійному лісі, і побути наодинці. Якщо навіть не завжди є можливість втілити своє бажання в реальність, є чудовий спосіб – вдягаєте навушники і вмикаєте музику Єгора Грушина.

Молодий композитор та піаніст народився у 1993 році в місті Одеса. Музика композитора ввібрала в себе частину незламного духу і глибини моря, біля якого він провів своє дитинство. Прекрасним підтвердженням цього є композиція «Ocean».

Спочатку Єгор створював чимало cover-треків на пісні його улюблених музикантів: Muse, Bon Jovi, Qeen та інші. Його записи набувають все більше популярності серед користувачів мережі. З 2011 року Єгор Грушин живе і творить у Львові. У цьому місті він стає одним із засновників музичного проекту “Illusions” та здійснює свій перший сольний тур під назвою “Emotions”. Невдовзі видає свій перший альбом «Inside», однойменна  композиція з якого стала саундтреком короткометражного фільму «Finita la tragedia». За 6 років творчості Єгор дав понад 200 концертів, презентував 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом «1631 Recordings» та став автором саундтреків до шести українських фільмів.

Стиль в якому творить композитор – «неокласика», можна ще назвати «сучасною класикою». Його музика є особливою і особистою, а виконання Єгора Грушина завжди є надзвичайно щирим. Своїми творами Єгор дає силу і енергію нашій уяві та фантазії. Одною з «найсвіжіших» композицій є «Carpathians», музика якої передає інтригуючу загадковість та магічність могутніх Карпат:

Не говорячи ні слова, а просто пишучи і граючи, Єгор Грушин «розповідає» і «демонструє» свій погляд на світ, дозволяє разом з ним дихати, переживати, заспокоюватися, плакати і сміятися. Його музика залишає приємний післясмак, який спонукає до прослуховування композицій ще і ще. Можна багато писати про Єгора Грушина та його творчий доробок, але творить він для того, щоб почули. Найпростіший шлях, щоб насолодитися його музикою – це знайти канал музиканта в YouTube, та найкраще – це відвідати концерт талановитого композитора і самому для себе зрозуміти – хто ж він, цей загадковий Єгор Грушин.

Дізнайтеся про найближчий концерт у Вашому місті на офіційному сайті музиканта: http://www.egor-grushin.in.ua/index.php/ua/ 

Світлана Григорчук

4 коментарі до “Єгор Грушин: чаруюча неокласика

  1. Дякую. У сучасному інформативному полі дуже бракує музики класичної. Гармонія ніколи не може застаріти. Її треба сприймати, нею треба жити.

  2. Сповіщення: Moderato

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *