Новий формат музично-театральної казки презентували у дитячому будинку

В гості до дітей зі школи-інтернату № 2 (м. Львів) завітали …. Кит і Равлик. Але не самі! Окрім своїх друзів-звіряток, вони познайомили діток зі звучанням флейти, акордеону, фортепіано та величееееезного органу!

Спільними зусиллями Українсько-швейцарська асоціація музикантів HALICIANA SCHOLA CANTORUM та Благодійний відділ Студентської ради факультету педагогічної освіти ЛНУ ім.І.Франка створили музично-театральну казку “Кит і Равлик”, прем’єра якої і відбулася у сиротинці. У постановці був випробований новий європейський формат дитячих проектів. Це не просто театральна вистава з фоновою музикою у живому виконанні. Власне музиканти виконують цілі твори у “паузах” між театральною грою, однак музичні композиції неначе продовжують та розвивають сюжет та настрої головних героїв казочки.

Діти впродовж вистави слухали виконання на флейті, органі, скрипці, акордеоні та фортепіано
Діти впродовж вистави слухали виконання на флейті, органі, скрипці, акордеоні та фортепіано

 Бурхливі хвилі викинули кита на берег…. звучить “хвилюючий” етюд Шопена.

Малесенькі пташка і равлик кличуть на допомогу, щоб зіштовхнути величезного кита у море… їх часті вигуки підхоплює фуга Й.С. Баха, що в різних голосах наче знову і знову “повторює прохання”!

Таким чином класична музика стає не просто фоном до дії, але повноцінним персонажем казки, у який діти вловлюють подібні емоції чи переживання. І навіть складні твори Баха, Прокоф’єва, Вівальді та Месіана стають сприйнятливими для маленьких слухачів.

srnyegfvpnace8kbpjb7hq llgixxq2-0c gykrptkjl9y

У музично-театральну казку діти поринули з особливим задоволенням. Але найбільше їх здивував привезений спеціально кімнатний орган, який належить організації HALICIANA SCHOLA CANTORUM.

Дарувати щастя разом дуже просто! Дякуємо за радість, яку Ви подарували діткам!

14358761_1580588598915485_6429047072046291259_n

Стефанія Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *