“Музичний ранок в саду Івана Труша”. Фоторепортаж

24.08.16, у День Незалежності України, відбувся інтерактивний концерт для діточок 0-6 років M-Dates: “Музичний ранок в саду Івана Труша”.

Символічно, що такий мистецький захід відбувся в саду художника, адже він сам любив проводити тут час із своїми гостями. Діти мали змогу розміститись на галявині безпосередньо біля музикантів – хто на пуфах чи лавках, а хто на килимках просто на траві.

IMG_6677 IMG_6686

IMG_6706

Коли всі зібралися, на імпровізовану сцену вийшли музиканти – Олена Мацелюх (клавесин) та Віктор Паламарчук (гітара). Цікаво, що в певному сенсі гітара, що належить до щипкових, та клавесин – щипково-клавішні – є спорідненими, але поєднують ці два інструменти досить рідко.

IMG_6712 IMG_6716

В певний момент допитливість дітей взяла гору і вони почали підходити і заглядати до інструментів просто під час виступу! Тож ми вирішили зробити перерву і дати малечі змогу відчути себе справжніми маестро.

IMG_6732IMG_6750

IMG_6744

Після концерту Наталія Сидор, старший науковий працівник Художньо-меморіального музею Івана Труша, взяла слово та запросила всіх охочих відвідати експозицію.

IMG_6771

На YouTube каналі M-Dates можна переглянути відео з концерту:

 

2 коментарі до ““Музичний ранок в саду Івана Труша”. Фоторепортаж

  1. Чудова стаття 😉 І концерт був чудовий!
    Продовжуйте! Чекаємо наступних цікавих поєднань інструментів у нових концертах.

  2. Сповіщення: Moderato

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *