M-Dates: Карнавал звірів

Фоторепортаж із концерту M-Dates “Карнавал Звірів”

У Львові відбулася прем’єра сюїти Каміля Сен-Санса “Карнавал звірів” у органній обробці в рамках проекту M-Dates – музика для найменших!

Тема тварин – одна із найулюбленіших у всіх дітей, а якщо додати сюди влучні музичні образи французького композитора Каміля Сен-Санса та художні ілюстрації, вийде справді захопливе поєднання! На концерті, що відбувся у Львівському будинку органної та камерної музики з нагоди третьої річниці проекту M-Dates – музика для найменших, діти мали змогу не лише почути, а й побачити “Карнавал звірів”!

M-Dates: Карнавал звірів

Так звана “Зоологічна сюїта” була написана для камерного оркестру, проте для юних слухачів артисти Олена Мацелюх та Меланія Макаревич підготували незвичне виконання на органі та фортепіано. Обробку для органу виконав львівський композитор Богдан Котюк і на концерті 29.11.16 твір в такому аранжуванні виконувався вперше!

Музичні образи візуалізувала художниця Ольга Куц, а гості свята могли спостерігати за процесом на великому екрані. Пані Ольга підібрала спеціальну техніку малювання, оскільки “Карнавал” складається з 14 частин, кожна з яких є короткою за тривалістю. Отож, художниця мала встигнути створити образ буквально за 1-2 хвилини.

M-Dates: Карнавал звірів
Олена Мацелюх
M-Dates: Карнавал звірів
Меланія Макаревич
M-Dates: Карнавал звірів
Ольга Куц

Олена Лендєл, організатор проекту M-Dates – музика для найменших, підготувала для малят інтерактив, щоб допомогти юним гостям краще збагнути і запам’ятати, яких саме тваринок малювала для них музика.

M-Dates: Карнавал звірів  M-Dates: Карнавал звірів

M-Dates: Карнавал звірів M-Dates: Карнавал звірів

Разом з Оленою діти співали пісеньки, вчили лічилки, уявляли себе різними тваринками, виконували тематичну аплікацію, а на останок, спробували скласти свій власний орган!

M-Dates: Карнавал звірів M-Dates: Карнавал звірів

M-Dates: Карнавал звірів

Відео з концерту можна переглянути на YouTube каналі M-Dates:

Дякуємо фотографу Роману Туписю за надані світлини, більше фото можете переглянути на блозі Романа!

 

2 коментарі до “Фоторепортаж із концерту M-Dates “Карнавал Звірів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *