Відкрито прийом заявок на участь в Одеському міжнародному конкурсі скрипалів 2020

З 23 по 29 червня 2020 року в Одесі вже вдруге відбудеться Одеський міжнародний конкурс скрипалів. Взяти участь можуть скрипалі віком не менше 16-ти і не більше 28-ми років (на момент відкриття конкурсу – 23 червня 2020 року). Прийом заявок і відеоматеріалів відбіркового туру триватиме до 31 березня 2020 року.

Заявку необхідно заповнити на офіційному сайті конкурсу (www.odesacompetition.com) та надіслати за адресою: info@odesacompetition.com. Попередній відбір буде проводитися за відеозаписом, тож конкурсантам потрібно зробити запис двох контрастних частин або Чакони зі сонат та партит для скрипки соло BWV 1001-1006 Й.С. Баха, а також один із каприсів Н. Паганіні. Імена конкурсантів, які пройшли відбірковий тур, будуть оголошені 12 квітня 2020 року.

Перші два тури пройдуть на базі Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, а фінал конкурсу – в Одеській обласній філармонії, у супроводі Національного одеського філармонійного оркестру під орудою маестро Хобарта Ерла (США). У фіналі, згідно програми конкурсу, учасникам запропоновано виконати один зі скрипкових концертів Л. ван Бетховена, Й. Брамса, П. Чайковського, Я. Сібеліуса, Н. Паганіні.

У складі журі – відомі українські та світові музиканти: Валерій Соколов (Голова журі), Андрій Бєлов, Андрій Мурза, Діана Тищенко, Олексій Семененко, а також Давид Вонг (Китай), Данило Австріх (Німеччина), Олена Баєва (Люксембург), Хобарт Ерл.

За підсумками конкурсу будуть вручені три грошові премії, а також скрипка видатних українських майстрів кремонської школи – Мирослава і Ореста Пуцентели.

Детальніше з умовами Одеського міжнародного конкурсу скрипалів можна ознайомитися на сайті конкурсу www.odesacompetition.com.

За матеріалами прес-релізу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *