Вечір класики від NotaBene у Будинку Булгакова

28 січня відбудеться концерт класичної музики у Будинку-музеї Михайла Булгакова. Цього вечора звучатиме вишукана музика у поєднанні з особливою, навіть містичною, атмосферою музею. Для Вас гратиме камерний ансамбль NotaBene, який представить нову програму з камерно-інструментальних творів.

NB! або ж Nota bene – латинською означає «Зверни увагу!». Поціновувачі класичної музики давно зауважили талановитих музикантів Романа Лопатинського (фортепіано), Максима Грінченка (скрипка), Артема Полуденого (віолончель) завдяки їх яскравим концертам та численним перемогам на міжнародних конкурсах. У 2015 році музиканти сформували камерний ансамбль NotaBene, у репертуарі якого твори від класичної доби до сучасності.

На концерті звучатимуть романтичні наспівні мелодії Ф. Шуберта, сповнений експресії твір Д. Шостаковича та вишукана музика сучасного київського композитора Павла Колпакова. «Ласкаво просимо в світ, де люблять музику!» – вважають своїм кредо музиканти і запрошують слухачів насолодитися якісним виконанням та мистецькою атмосферою будинку-музею Михайла Булгакова.

Програма концерту:

Ф. Шуберт, Тріо сі-бемоль мажор, ор.99, 1 ч.

Д. Шостакович, Тріо №1, ор.8

Ф. Шуберт, Тріо мі-бемоль мажор, ор.100

П. Колпаков, Звукова скульптура #5 для фортепіано

 

Де: Літературно-меморіальний музей М.Булгакова, м. Київ, Андріївський узвіз, буд.13

Коли: 28 січня 2018 року о 19 год.

 

Квитки можна придбати на сайті Concert.ua:

https://concert.ua/uk/eventpage/vecher-klassiki-nota-bene

Детальніше про проект NotaBene: https://www.facebook.com/NBChamberGroup

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *