У Чернівцях втретє відбудеться Vorobkevych Fest

Благодійний фестиваль класичної музики Vorobkevych Fest має благородну мету: щороку музиканти самотужки організовують концерти у Костелі Найсвятішого Серця Ісуса, який вже дуже тривалий час потребує реставрації. Вхід на концерти – безкоштовний, але слухачі можуть прожертвувати кошти, щоб з кожним роком місце проведення фестивалю ставало кращим та гарнішим!  

Вже третій за рахунком фестиваль Vorobkevych Fest відбудеться 29-31 травня. Слухачів запрошують на концерти до Костелу Найсвятішого Серця Ісуса (м. Чернівці, вул. Т.Шевченка, 2а), адже, за словами організаторів, багато хто з містян і дотепер думає, що костел зачинений, на реконструкції чи що тут розміщений архів.

Впродовж трьох днів тут звучатиме чудова музика у виконанні талановитих виконавців коледжу мистецтв. Лунатиме інструментальна музика для різних інструментів – гітари, бандури, флейти, фаготу, акордеону, скрипки. Всі учасники фестивалю, переважно, студенти Чернівецького коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича. Звідси і назва фестивалю.

Цього року на фестиваль завітають і музиканти зі Львова – Юлія Ковальська, Вікторія Тітарова та Андрій Селецький виконають українські духовні канти XVII-XVIII століть.

Засновник фестивалю Ярослав Гамаль зазначає: «Основна ідея і мета цих концертів – це увага містян та гостей Чернівців до костелу. За два попередніх фестивалі нам вдалося зібрати близько 10 тис. грн. Але на відновлення цього костелу потрібні мільйони… Одне скло для вікна куштує близько 30 тис. грн.  Тому це наша спільна справа.

Я ж просто об’єдную дві цілі: перша – це потреба талановитих музикантів у великій сцені, і друга – потреба храму в прекрасній музиці».

Головне фото –  Чернівецький Промінь: https://www.flickr.com/photos/promincv/albums

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *