ТРИ ГЕНІЇ НА ОДНІЙ СЦЕНІ: гала-концерт проекту «Три С»

«Три «С» – це три «кити» сучасної української класичної музики – легендарні композитори Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров. Ми всі маємо честь бути сучасниками цих трьох славетних українських митців, творчість яких багато в чому визначила шляхи розвитку музичної України. За першими літерами їх прізвищ і утворилася символічна назва «ТРИ С», що лягла в основу потужного культурно-мистецького всеукраїнського проекту.

Кожному із цих композиторів належить окрема сторінка історії музичної України і, відповідно, окремий етап у проекті «ТРИ С», який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами на кращих сценах в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших найбільших містах України. Отже, проект “Три С” – це ще й абсолютно новий формат промоції найкращих досягнень сучасного українського музичного мистецтва з вражаючим масштабом. В результаті цих концертів у різних регіонах України наша музична класика отримала дуже широку аудиторію. І, що показово, це не суто комерційний, а насамперед соціально спрямований проект із чітко окресленою концертно-просвітницькою місією. Презентація шедеврів легендарних композиторів у містах України – це і формування нової слухацької аудиторії, і розширення географії шанувальників саме українського класичного продукту.

Так, цеглинка – до цеглинки, нота – до ноти, створювався унікальний проект з унікальним контентом. Адже, його ідея – поєднання знакових творів видатних українських композиторів із шедеврами світової класики, які за характером і музичною мовою наближені до сфери творчих пошуків кожного з композиторів. Саме це було основною складовою побудови програм національного проекту   «ТРИ С».

Гала-концерт «ТРИ С» – вершина декількох років втілення цього історичного проекту. Він відбудеться 10 листопада у Національній опері України.

У програмі прозвучать вибрані твори з проекту «ТРИ С», що найбільш яскраво характеризують творчість кожного з композиторів та отримали найвищі оцінки слухачів:

Валентин СИЛЬВЕСТРОВ. «Тиха Музика» для оркестру та  «Майдан – 2014» для камерного хору;

Євген СТАНКОВИЧ. «Ханука» для симфонічного оркестру та «Концерт №2» для скрипки з оркестром, соліст Дмитро ТКАЧЕНКО (Україна-Велика Британія);

Мирослав СКОРИК. «Концерт №2» для віолончелі з оркестром, соліст Олександр ПІРІЄВ та М.Скорик – Н. Паганіні. Вибрані каприси з циклу “24 каприси” для симфонічного оркестру.

У концерті братимуть участь:

Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо

Художній керівник та головний диригент: нар. арт. України Володимир ШЕЙКО

Муніципальний камерний хор «КИЇВ»

Художній керівник  та диригент: з.д.м. України, лауреат Нац. премії ім. Т.Шевченка Микола ГОБДИЧ

 

Сторінка концерту у FB: https://www.facebook.com/events/1878572885793219/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

Замовлення квитків: 222-0022,  https://www.concert.ua/ru/booking/tri-s-gala-koncert

Каси Нац. Опери(044) 235-26-06,
https://tickets.opera.com.ua/web/event/event_id/959

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *