«ПоліРомантизм» у виконанні Андрія Луньова

15 листопада 2018 р. о 17:00 відбудеться концерт чудового київського піаніста Андрія Луньова. В програмі концерту, що має назву «ПоліРомантизм у музиці», прозвучать твори композиторів ХІХ-го століття та сучасності – Франца Шуберта та Павла Колпакова.

Захід відбудеться в рамках проекту «Літературно-мистецькі зустрічі в архіві-музеї» у залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, що розташований на території Національного заповідника «Софія Київська». Вхід вільний!

Програма концерту складається з творів австрійського композитора-романтика Франца Шуберта і сучасного київського композитора Павла Колпакова. Музика різних епох може мати риси романтизму, але водночас  техніка композиторського письма, стилістика, розуміння і відчуття притаманні тільки для певної епохи, і що ще цінніше,  для певної творчої особистості. Це в повній мірі відноситься і до Франца Шуберта і до Павла Колпакова, чию музику неможливо переплутати ні з якою іншою.

Програма концерту:

Франц  Шуберт: Фантазія Фа мінор для фортепіано у чотири руки, Соната Ля мажор для фортепіано у 3-х частинах;

Павел Колпаков: Звукові скульптури № 1, 4, 5 для фортепіано, «Танець тіней» для бас-кларнета соло.

Спеціальні гості концерту – солісти, лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Шанскова (фортепіано), Артем Шестовський (бас-кларнет).

Андрій Луньов (фортепіано) народився у 1988 році у Києві. З відзнакою закінчив КССМШ ім. М.Лисенка та НМАУ ім. П.Чайковського під керівництвом професора Н.В.Гриднєвої. Брав майстер-класи у багатьох відомих піаністів світу – К.Кеммерлінга (Німеччина), Б.Петрушанського (Італія), Д.Алєксєєва (Велика Британія), М.Воскресенського, О.Орловецького (Росія), Н.Фішер (Велика Британія), Ф.Готліба (Німеччина).
Андрій – переможець багатьох Міжнародних конкурсів, зокрема у Чехії, Словаччині, Німеччині та Україні. Зараз веде активну концертну діяльність. Виступає з сольними концертами у містах Польщі, Латвії, а також, у Німеччині, Іспанії, Італії, Чехії та Словаччині. Піаніст багато концертує в Україні, де він виступає з сольними концертами та з оркестрами в обласних філармоніях.
У 2008 та 2014 роках вийшли два CD Андрія Луньова з творами Ф.Шопена, Ф.Ліста та К.Шимановського. Музикант має фондові записи на українському радіо, в тому числі з оркестром Національної радіокомпанії України, а також записи на Українському, Польському та Чеському телебаченні. Проводив майстеркласи у Іспанії, Латвії та України.

Адреса Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України:
Київ, вул. Володимирська, 22-А (територія Національного заповідника «Софія Київська», центральний вхід)
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/2126091244375078

За матеріалами прес-релізу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *