“КОВЧЕГ УКРАЇНА: МУЗИКА” – десять століть української музики в одному концерті

За підтримки Українського культурного фонду в Україні стартує унікальний проєкт, що поєднає традиційну і класичну музику, мультимедійні інсталяції і кінопродакшн, видання артбуку та інтерактивну гру. Цей онлайн концерт, що відбудеться 17 жовтня, стане сучасною музичною візитівкою України.

Найкращі шедеври української музичної спадщини – архаїчні колядки і давні духовні наспіви, знаменний розспів Києво-Печерської лаври і шедеври українського бароко, музика класиків – Лисенка, Лятошинського, Барвінського, та сучасників – Скорика, Сильвестрова, Станковича під керівництвом Оксани Линів за участі найкращих українських етно-гуртів – Даха Браха, Хорея Козацька, Курбаси, Уляни Горбачевської, Молодіжного симфонічного оркестру України, хорової капели “Дударик”, Київського дівочого хору імені М. Лисенка.

Особливий гість концерту – 85-річна співачка з Полісся Домініка Чекун.

Концерт-колаж “Ковчег Україна” має перезавантажити “музичні архіви” і зробити їх цікавими сучасному слухачеві. Це концерт-хрестоматія, що відкриє українцям та світові непізнану, відому лише вузькому колу спеціалістів колосальну музичну спадщину України.

Головні ідеї проєкту, реалізовані через сучасні мистецькі форми з використанням новітніх технологій, сприятимуть формуванню нового українського слухача, що вміє цінувати традиційну спадщину і відкритий до музичних експериментів. А це, у свою чергу, формуватиме колективну свідомість нації на основі української культурної ідентичності.

Ініціаторами проєкту є зірка світової класичної сцени диригентка Оксана Линів і культурна менеджерка, письменниця Ярина Винницька.

 

Офіційна сторінка Ковчег “Україна” у Facebook

Подія “Ковчег Україна: музика”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *